Copii sunt viitorul Romaniei

Asociatia Energia Inteligenta a sustine viitorul Romaniei prin derularea unor proiecte dedicate educarii copiilor si dezvoltarii acestora.

In acest context Asocitia Energia Inteligenta a premiat copii de la Gradinita 12 din Medias, pentru Energia dedicata exprimarii propriei viziuni privind Centenarul.

Facultatea de Inginerie Sibiu - Specializarea Ingineria și managementul sistemelor de producție, masterate în “Valorificarea Gazelor Naturale” Universitatea Sibiu, în „Managementul și marketingul petrolului” Universitatea Petrol și Gaze Ploiești, în „Modernizarea energetică a clădirilor” Universitatea Brașov. Titlul Ştiinţific în domeniul Științe Inginerești, Specializarea Mecanica fluidelor. Expert tehnic extra judiciar și consultant in domeniul petrol si gaze eliberat de Asociația Experților Europeni Agreați din Paris si Expert tehnic judiciar în domeniul petrol și gaze în cadrul Ministerului Justiției.