Copiii sunt viitorul României

Asociația Energia Inteligentă susține viitorul României prin derularea unor proiecte dedicate educării copiilor și dezvoltării acestora.

În acest context Asociația Energia Inteligentă a premiat copiii de la Grădinița 12 din Mediaș, pentru Energia dedicată exprimării propriilor viziuni privind Centenarul.

Facultatea de Inginerie Sibiu - Specializarea Ingineria și managementul sistemelor de producție, masterate în “Valorificarea Gazelor Naturale” Universitatea Sibiu, în „Managementul și marketingul petrolului” Universitatea Petrol și Gaze Ploiești, în „Modernizarea energetică a clădirilor” Universitatea Brașov. Titlul Ştiinţific în domeniul Științe Inginerești, Specializarea Mecanica fluidelor. Expert tehnic extra judiciar și consultant in domeniul petrol si gaze eliberat de Asociația Experților Europeni Agreați din Paris si Expert tehnic judiciar în domeniul petrol și gaze în cadrul Ministerului Justiției.