About Dumitru Chisalita
Facultatea de Inginerie Sibiu - Specializarea Ingineria și managementul sistemelor de producție, masterate în “Valorificarea Gazelor Naturale” Universitatea Sibiu, în „Managementul și marketingul petrolului” Universitatea Petrol și Gaze Ploiești, în „Modernizarea energetică a clădirilor” Universitatea Brașov. Titlul Ştiinţific în domeniul Științe Inginerești, Specializarea Mecanica fluidelor. Expert tehnic extra judiciar și consultant in domeniul petrol si gaze eliberat de Asociația Experților Europeni Agreați din Paris si Expert tehnic judiciar în domeniul petrol și gaze în cadrul Ministerului Justiției.

Copiii sunt viitorul României

mai 18, 2018 Dumitru Chisalita 0

Asociația Energia Inteligentă susține viitorul României prin derularea unor proiecte dedicate educării copiilor și dezvoltării acestora. În acest context Asociația Energia Inteligentă a premiat copiii […]