About Dumitru Chisalita
Facultatea de Inginerie Sibiu - Specializarea Ingineria și managementul sistemelor de producție, masterate în “Valorificarea Gazelor Naturale” Universitatea Sibiu, în „Managementul și marketingul petrolului” Universitatea Petrol și Gaze Ploiești, în „Modernizarea energetică a clădirilor” Universitatea Brașov. Titlul Ştiinţific în domeniul Științe Inginerești, Specializarea Mecanica fluidelor. Expert tehnic extra judiciar și consultant in domeniul petrol si gaze eliberat de Asociația Experților Europeni Agreați din Paris si Expert tehnic judiciar în domeniul petrol și gaze în cadrul Ministerului Justiției.

Pentru tine, Mamă!

martie 6, 2018 Dumitru Chisalita 0

Asociația Energia Inteligentă, a fost coorganizator și a susținut financiar organizarea în data de 6 martie 2018, a Atelierului de Creație ,,Pentru tine, Mamă!”, care […]